Dokumenty do pobrania i najważniejsze linki

Regulamin WW 2024

Wszystkie podstawowe informacje o zlocie

Oświadczenie komendanta hufca

Wymagane do zakwalifikowania patrolu na WW 2024

Przesyłanie regulaminowych dokumentów patrolu

Raport połówkowy ze służby

Czas do 28.03.24, przesłanie planu służby i raportu z bieżących postępów

Raport końcowy ze służby

Czas do 30.06.24 przesłanie raportu końcowego ze służby

Tematy i opisy zajęć

Czas do 28.03.24, przesłanie tematu i opisu dwóch zajęć prowadzonych przez patrol na zlocie. Po przesłaniu tematów, zespół WW24 ma 2 tygodnie na zatwierdzenie tematów zajęć

Konspekty zajęć

Czas do 28.04.24, przesłanie konspektów dwóch zgłoszonych i zatwierdzonych zajęć.

Propozycja Programowa

Propozycja programowa - Formularz

Formularz do przesyłania postępów z realizacji propozycji programowej

Propozycja programowa - Wstęp i obszar 1

Pierwszy obszar propozycji, kolejne są publikowane co miesiąc aż do zlotu WW 2024

Propozycja programowa - obszar 3

Luty to miesiąc w którym obchodzimy największe święto wszystkich skautów czyli Dzień Myśli Braterskiej.

Propozycja programowa - obszar 5

W obecnych czasach, w których zmiany środowiskowe niosą tak wiele zagrożeń, wędrownik powinien wiedzieć co robić by poprawić tę sytuację, być realną zmianą i wpływać na innych.

Regulamin propozycji programowej

Wędrowniczej Watry 2024

Propozycja programowa - obszar 2

Ten etap propozycji programowej został opracowany przed Wydział Wychowania Ekonomicznego Głównej Kwatery ZHP

Propozycja programowa - obszar 4

Harcerzem się jest, a nie bywa. Nasze idee i wartości powinny przemawiać przez naszą instruktorską postawę, codziennie dając przykład innym we wszystkich obszarach życia.